Viapro – czy wart wypróbowania?

viapro[kkstarratings]Viapro to środek bez recepty, który w pozytywny sposób wpływa na erekcję. Producent zapewnia, że jest to jeden z silniejszych specyfików dostępnych na rynku, którego używanie nie wymaga konsultacji z lekarzen.

Ten naturalny suplement diety poprawia seksualne możliwości mężczyzn. W celu uzyskania pożądanego efektu środek powinien zostać zażyty na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Składniki zawarte w specyfiku mają zwiększać i wydłużać erekcję, opóźniać wytrysk, umożliwiać odbywania kilkukrotnych aktów seksualnych. Osoby stosujące terapię hormonalną przed zastosowaniem preparatu powinny zasięgnąć porady lekarza.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3]

Viapro - opinie z forum:

 1. Tak szczerze powiedziawczy to ja zawsze wolałem bardziej tradycyjhe tabletki na potencje, ale w sumie moja zona mnie do tego namówiła to się skusiłem i okazało się, ze miała racje. To działa nieco inaczej niż pozostałem tego typu rzeczy, wydaje mi się e warto bo wrażenia z seksu sa dość ciekawe.

  Odpowiedz
 2. O tyle według mnie jest to dobre, ze działa dużo bardziej naturalnie. Po innych podobnych tabletkach penis stał jak głupi z byle powodu. Tutaj trzeba się po prostu trochę podniecić najpierw, kobieta może się fajnie ubrać, popieścić czy coś takiego. Penis nie stoi tak bezsensu co mnie irytowało w zwykłej viagrze bo wziałem trochę z awczesnie i potem chodziłem z namiotem w majtach. Działanie jest niezłe i wydaje mi się, ze warto spróbować nawet z ciekawości.

  Odpowiedz
 3. No to nie wiem czym się tak podniecać bo na mnie to niestety w ogóle nie podziałało. Nie wiem, może to jaoś źle stosuje, ale głupio mi bo wydałem tylko kase i narobiłem se wstydu bo cuda obiecałem zone, ja nie polecam…

  Odpowiedz
 4. Faktycznie to coś innego. Może nie ma wielkiej petardy, ale jednak seks stał się przyjemniejszy odkąd stosuje ten viapro. Generalnie dla mnie najważniejsze jest chyba to, że w końcu żona jest bardzo zadowolona. Widac, ze seks znów sprawia jej przyjemność i uważam, ze nawet z tego powodu warto wydać te pare grosczy na te tabletki. Zadowolenie kobioety jest bezcenne, ale jeśli chodzi o mnie to wydaje mi się, ze erekcja jest faktycznie dużo mocniejsza. Na pewno jednak wrażenia z seksu są dość ciekawe, nie spodziewałem się w sumie.

  Odpowiedz
 5. W sumie nie spodziewałem się, ze jeszcze będzie mi pisane nacieszyć się seksem, ale działanie tych tabletek okazało się niezłe. Erekcja nie jest idealna, ale jest na tyle dobrze, ze seks da się uprawiać i jest nawet przyjemnie. Ja mogę polecić.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz