Venicon – czy sprawdza się?

venicon[kkstarratings]Venicon jest preparatem dla kobiet o ziołowym składzie, który został opracowany przez ekspertów współpracujących z firmą Cobeco Pharma CV. Ma działanie rozluźniające, antystresowe oraz odpowiada za nawilżenie i ukrwienie pochwy, co pozytywnie wpływa na doznania seksualne. Środek działa stymulująco, zwiększając ochotę na seks.

Preparat może być stosowany wyłącznie przez osoby pełnoletnie, powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci. Producent zapewnia, że działanie produktu jest odczuwalne już chwilę po zażyciu pierwszej dawki. Osoby zmagające się z cukrzycą, chorobami wątroby, krwi lub nerek oraz cierpiące na depresję przed zastosowaniem specyfiku powinny skonsultować się z lekarzem.

Click to rate this post!
[Total: 14 Average: 2.8]

Venicon - opinie z forum:

 1. W sumie to ja kiedyś nie miałam nawet zielonego pojęcia o tym, ze istnieje coś takiego jak viagra dla kobiet. Okazuje się, ze sporo mnie ominęło bo ten venicon naprawdę jest całkiem fajny. Seks przestał być dla mnie obowiązkiem wobec mojego prtnera i po prostu stał się przyjmemny,. Co ważne cena nie powala bo wiele środków tego typu dla kobiet jest strasznie drogie, a to trzyma jakiś poziom. Ja polecam, efektów ubocznych nie mam, a seks jest fajny po tym.

  Odpowiedz
 2. W moim przypadku kupiłam to na suchość pochwy. Mój facet musiał tyle tych żeli używać, ze po prostu masakra. Ciągle wysychałam i dlatego seks nie dość ze dla niego był mało przyjemnu to dla mnie już w ogole…ten preparat naprawdę okazał się w tym wypadku obry, teraz często nawet w ogóle robimy to bez żelów nawilżajaacyc. Dość długo czekałam na efekty i był nawet moment załamania kiedty już myslalam, ze to jest do niczeo i dałam się nabrać, ale w końcu zaczęło działać i teraz efekty naprawdę mnie się podobają./

  Odpowiedz
 3. Ale to jest oszustwo normalnie nie spodziewałam się ze kiedyś tam się tak oszukać. Napaliłam się na to bo dawno już seks nie sprawiał mi takiej przyjemności jak teraz, ale przypadkowo trafiam w necie na ten preparat i postanowiłam go sobie kupić. Teraz tego żałuje bo zużyłam tego dużo i tylko mam nadzieje,z e moja watroba się po tym jakoś trzyma bo jeśli chodzi o efekty działania to nie zauważyłam żadnych…dno ludzie.

  Odpowiedz
 4. Nawet nawet jest ten preparat, nie spodziewałam się w sumie, ze to w ogóle będzie działało. Kolezanka dała mi kilka tabletek na próbę i byłam zaskoczona to sobie kupiłam. Wtedy poczytałm co pisze producent na swojej stronie i az tak dobrze nie jest, ale z drugiej strony mnie efekty zadowalają i dlatego polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz