Brak ochoty na współżycie? Mamy dla Ciebie przegląd produktów na niskie libido

Nuda w  łóżku to bardzo duży problem, który dotyka wiele polskich małżeństw z długim stażem. Najczęstszą przyczyną tego problemu jest niski poziom libido, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Nieodpowiednie libido to niechęć do uprawiania seksu, brak pożądania oraz wyraźnie zmniejszone odczucia płynące ze zbliżeń. Czym jest to spowodowane? Wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań, ale w dużej mierze ma to związek z współczesnym stylem życia. Zła dieta, brak ruchu i nieustanny stres to podstawowe przyczyny obniżonego poziomu libido, a jeśli dodać do tego wieloletni związek i zwyczajne znudzenie nim, mamy połączenie, które nierzadko prowadzi nawet do rozpadu małżeństwa.

Przywrócenie libido do prawidłowego poziomu nie musi jednak oznaczać konieczności zmiany stylu życia, poszukania mniej stresującej pracy, czy na przykład próby wprowadzenia zdrowszej diety, choć oczywiście ta zawsze jest pożądana. Na rynku znajdziemy bowiem produkty, takie jak suplementy diety, afrodyzjaki czy feromony, które mogą w sposób bezpieczny, naturalny i bez wyrzeczeń przywrócić każdemu ochotę na seks. Które z tych produktów warto wypróbować na początek?

Femin Plus – czyli naturalny suplement diety na niski poziom libido

Zacznijmy może od suplementu diety, a konkretnie od Femin Plus, który cieszy się naprawdę dobrymi opiniami na rynku, wykazując się doskonałą skutecznością działania. Istotną zaletą tego właśnie suplementu jest naturalność jego składu. To nie tylko mnóstwo bezcennych wyciągów z roślin, ale także wiele witamin oraz minerałów. Poprzez regularne przyjmowanie suplementu, czyli dwóch kapsułek dziennie, można według zapewnień producenta już w 30 dni osiągnąć bardzo widoczne efekty.

Podstawą jest oczywiście podniesienie libido, ale i lepsze ukrwienie pochwy przekładające się na mocniejsze doznania seksualne, o wiele lepsze zdrowie, poprawa samopoczucia i regulacja polityki hormonalnej. Należy być świadomym tego, że niejednokrotnie to właśnie hormony są winowajcą problemów z libido i dlatego zajęcie się nimi jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Warto wspomnieć o tym, że producent udziela aż 90 dni gwarancji na skuteczność działania, w okresie którym można swobodnie zwrócić tabletki i odzyskać pieniądze. Jedno opakowanie kosztuje 169 zł, a więc nie jest to cena wygórowana, jak za możliwość przywrócenia radości z seksu.

Afrodyzjaki są natychmiastowym wsparciem na niski poziom libido

Kolejny element, który może nam pomóc przywrócić prawidłowy poziom libido, to afrodyzjaki. Wbrew pozorom znamy je wszyscy, gdyż często w kuchni wykorzystywane są rośliny i przyprawy o właściwościach zwiększających popęd seksualny, ot chociażby lubczyk chętnie dodawany do wielu potraw. Prawda jest jednak taka, że tego typu afrodyzjaki kuchenne mogą stanowić sympatyczny dodatek podczas romantycznej kolacji, ale jeśli para jest wyjątkowo mocno niechętna do seksu, to niewiele będą one w stanie zdziałać.

Tutaj przychodzą jednak z pomocą afrodyzjaki przygotowywane w specjalistycznych laboratoriach, gdzie odpowiednio dobiera się wysokie stężenia najmocniejszych afrodyzjaków i łączy je w jeden płyn. Kilka kropel dodanych do napoju wywołuje eksplozję libido i na pewno tak właśnie będzie dzięki takim afrodyzjakom, jak Hiszpańska Mucha, o której zapewne większość kiedyś słyszała. 8 kropel w napoju, czy w kieliszku z winem potrafi zmienić każdy wieczór w prawdziwy spektakl erotyczny, który rozpali do czerwoności obu partnerów.

Wydając około 50 zł na buteleczkę zawierającą 15 ml afrodyzjaku, można zyskać nie tylko ekspresowy przyrost libido. To także większa wrażliwość na bodźce seksualne, poprawiona wytrzymałość i nierzadko ochota na wielokrotne powtarzanie stosunku w przeciągu jednej tylko nocy.

Feromony  zwiększą popęd seksualny u partnera lub partnerki

Na koniec pozostawiliśmy bardzo popularne na rynku feromony. Są to lotne substancje naturalne, które dla człowieka są jako takie bezwonne, ale bardzo mocno stymulują one przysadkę mózgową. Niektóre osoby produkują w sposób naturalny bardzo dużą ilość feromonów, co widać po tym, jak dużym zainteresowaniem płci przeciwnej cieszy się taki człowiek.

Zazwyczaj jednak większość z nas nie ma takiego szczęścia, ale stosowanie takich feromonów, jak Unresistible może znacząco zmienić ten stan rzecz. Już 1 kropla tych feromonów nałożona na ciało rozpala zmysły płci przeciwnej znajdującej się w bliskim nam otoczeniu, a producent gwarantuje w tym przypadku efekty, jakich nikt się nie spodziewa.

Feromony ekspresowo zwiększają pożądanie seksualne, motywują nas do przekraczania barier wstydu podczas uprawiania seksu i sprawiają, że każda intymna noc staje się wyjątkową chwilą. Warto spróbować, tym bardziej, że feromony dostępne są za 249zł w wersji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Może to być najlepszy sposób na rozwianie nudy łóżkowej w związku.

Mamy nadzieję, że nasze przykłady produktów udowodniły wielu osobom, że brak zadowolenia z życia seksualnego w związku, nie zawsze musi oznaczać trwałego rozstania. Produkty tego typu nie są bardzo drogie, a mogą uratować niejeden związek i jednocześnie sprawić, że seks nabierze zupełnie nowych barw. Zachęcamy oczywiście do komentowania i do dzielenia się Waszymi sposobami na rozwianie nudy w łóżku!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. zdecydowanie uważam, że feromony to najlepsze co oferuje nam współczesny rynek na problem niskiego libido. Z suplementami nie mam specjalnie doświadczenia, ale chętnie posłucham Waszych opinii na ich temat, może kiedyś sama się skuszę 😉

    Odpowiedz
  2. jeśli suplementy to tylko naturalne i dlatego przykład z tego artykułu wydaje się rozsądny. Dobry suplement plus romantyczna kolacja okraszona afrodyzjakami to gwarancja udanej nocy 😉 Oj wiem co mówię. Piszcie proszę jakie macie doświadczenia z tym Femin Plus, jestem mega ciekawa efektów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz