Rabbit Rouser – czy warto kupić?

rabbit-rouser[kkstarratings]Rabbit Rouser to elegancki wibrator o długości 24 centymetry, który posiada wyprofilowaną główkę członka oraz charakterystyczne dla penisa fałdki mające powodować dodatkową stymulację. W środku urządzenia zostały umieszczone perełki masujące ścianki pochwy, które uaktywniają się podczas korzystania z produktu.

Produkt został również wyposażony w stymulator, który masuje łechtaczkę zapewniając dodatkowe doznania. Wibrator posiada funkcję zmiany kierunku wibracji. Urządzenie według zapewnień producenta doskonale działa również na punkt G. Produkt jest zasilany przez cztery baterie typu AA, które nie są dołączane do zestawu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Rabbit rouser - opinie z forum:

 1. Ale kozacki wibrator dziewczyny. Ja jestem z niego naprawdę zadowolona i jak tylko mój facet na dluej wyjezdza bo taka ma prace to to urządzonko nie ma lekko. Wada dla mnie jest tylko to, ze szybko baterie się wykanczaja, ale tak poza tym to jestem z niego bardzo zadowolona.

  Odpowiedz
 2. Całkiem fajny jest ten wibratorek, w sumie nie mogę złego słowa powiedzieć. Nie miałam jeszcze wibratora, który stymuluje łechtaczke i okazje się, ze to jest bardzo fajna sprawa. Jak zobaczyłam cene tego to wydaje mi się, ze trochę sporo kosztuje, ale dostałam go w prezenie od ukochanego. Najczęsciej służy nam jako element do gry wstępenj i mnie się podoba, a on chyba tez jest zadowolony, ze tyle przyjemności mi sprawia.

  Odpowiedz
 3. Ja odradzam ten wibrator. Całe szczęście ze dostałam go w prezencie i nie wydałam na to ani grosza…już na samym p[oczyatku odrzucił mnie jego zapach, tandeta chińska śmierdzi na kilometr. Jak już jednak dostałam to postanowiłam chociaż raz spróbować i moje obawy okazały się słysze. Zaraz po użyciu zaczyna mnie strasznie szcvzypać tam w srodku. Z nim musi być coś nie mtak, dostawiła go do szafi i zapomniała. Odradzam dziewczny, szkoda poieniedzy, a szczególnie zdrowia bo dla mni niebezpieczny materiał na nim jest…

  Odpowiedz
 4. Miałam już wiele wibratorów i w sumie nie spodziewałam się, ze jakiś będzie mnie mógł jeszcze zaskoczyć, ale okazuje się, ze się myliłam. Dostałam ten od męża i praktycznie od razu postanowiliśmy go wypróbować. Jest naprawdę fajny i byłam zaskoczona po wszystkim. Minusem jest to, ze szybko baterie zjada, ale tak to ok i mysle, ze warto.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz