Wibrator Lelo – vipowska zabawka, czy bubel z chin?

wibrator-lelo[kkstarratings]Wibrator Lelo to atrakcyjne estetycznie urządzenie nowej generacji. Jego kształt ma zapewnić każdej użytkowniczce wyjątkowo intensywne doznania. Wibrator posiada dwa niezależne silniczki, dzięki czemu zapewnia 5 trybów wibracji, które można stosować w zależności od aktualnych potrzeb.

Tworzywo, z którego wykonano produkt jest rekomendowane przez Food and Drug Administration. Producent zapewnia, że w pełni naładowana bateria wystarcza na cztery godziny intensywnej pracy urządzenia. Produkt można ustawić na podwójne wibracje, całkowity czas ładowania wibratora trwa około 2 godzin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wibrator Lelo - opinie z forum:

 1. Wibrator jak wibrator w sumie, ale jednak jest w nim coś takiego, ze jak się go stosuje to jest zupłnie inaczej niż przy tradycyjnych urządzeniach tego typu. Mysle, ze mogę go polecić wam dziewczyny. Wiem ze jest drogi i mnie akurat sprezentował go mój facet, ale jak on się nim bawi we mnie to naprawdę aż ciarki przechodzą, według mnie warty tej ceny.

  Odpowiedz
 2. Na pewno dużym jego plusem jest to, z e wkoncu jakiś wibrator zrobiony z materiałów wysokiej jakości, którezwyczajnie nie walą chińską haloą produkcyjną. Co do efektów działania to wielkiego szału nie ma choć nie mogę powiedzieć, bo doznania są nieco inne. Według mnie na pewno warto go kupić chociażby z racji bezpieczeństwa bo wygląda na solidnie wykonany, materały wysokiej jakości. Jest nieźle, polecam bo warto spróbować zabawy nim

  Odpowiedz
 3. A ja uważam ze nie warto i jestem zła bo wydałam na tą zabawkę kupę pieniędzy, użyłam raz i wrzuciłam do szafy. Będę musiała go zareklamować po chyba z minute po jego zastosowani zaczęło mnie strasznie piec w śrtodku…nie wiem czemu, ale winie za to ten cały wibrator lelo. To jednak nie są bezpiecnz emateriały, jakieś byle co i tyle.

  Odpowiedz
 4. To prawda, coś w nim jest, ze uczucie jak się go ma środku powoduje takie dreszcze, dodatkowe emocje. Spodziewałam się w sumie czegoś więcej, ale i tak się nie zawiodłam. Mogliby chociaż trochę z ceny zejść to już w ogóle byłoby super, ale polecić raczej spokojnie go mogę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz