Viamax Volumizer – czy opłaca się go kupić?

viamax-volumizer[kkstarratings]Viamax Volumizer to preparat dla mężczyzn opracowany w celu zwiększenia ilości oraz poprawienia jakości stosunków seksualnych. Producent zapewnia, że środek zwiększa uczucie pożądania i przyjemności. Produkt zawiera składniki mineralne, witaminy i zioła, które zostały tak skomponowane by stymulować produkcję nasienia.

Specyfik poprawia również ukrwienie organizmu, co wpływa pozytywnie na sprawność i wytrzymałość podczas stosunku seksualnego, skutkuje to zwiększeniem intensywności doznań podczas aktów seksualnych. Preparat został opracowany przez szwedzkich naukowców.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Viamax Volumizer - opinie z forum:

 1. Kurde no musze przyznać ze byłem zaskoczony obfitoscia mojego wytryskuy po zastosowaniu tych tabloetek, jakbyście widzieli moja mine to byscie się normalnie uśmiali chyba…dla mnie spoko są te tabletki. Jedyny minus to to, ze są duże i czasem mam problemy z ich połykaniem, ale jak sobie pomyśle o efektach które mnie czekaja, to nie ma co narzekac.

  Odpowiedz
 2. Musze przyznać ze jestem pozytywnie zaskoczony. Kupowałem to od razu dość negatywnie nastawiony i to tak naprawdę tylko dlatego, ze zona namówiła mnie do tego zakupu. Okazuje się, ze jednak warto sobie to kupić. Obfitość wytrysku w moim przypadku nie jesty dużo wieksza, ale ja raczej miałem spore wytryski. Penis staje się jednak dużo twardzszy, kobieta mi powiedziała, ze seks sprawia jej wieksza przyjemność, a i ja odczuwam większą przyjemność. Cene trochę za wysoka dla mnie, le to zawsze zależy od portfela, ogólnie jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 3. A ja jestem wsciekjły na te tabletki bo producent chyba chce ludziom krzywdę zrobić. Miałem paskudna biegunke jak stosowałem te tabelki. Ja nawet nie chce myslec z czego one są zrobione bo przecież normalne czasem z kibla nie mogłem zejść…początkowo myslalem ze po prostu się czyms strułem, ale potem zauwazyklem, ze to chyba jednak po tych tabletach i sobie darowałem. Normalnie masaka kurde. Ja odradzam kupowanie tego bo może krzywdę zrobić, u mnie skonczyuło się na szczęście tylko na rozstroju żołądka i straconych pieniądzach.

  Odpowiedz
 4. Penis stał się po tym dużo twardzy i mam większa przyjemność z seksu. Co do wytrysku to nie widze różnicy, ale i tak jestem zadowolony z działania. Trzeba się tylko naszykować na trochę cierpliwościm bo u mnie te efekty nie pojawiły się od razu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz