Yohimbe – czy skuteczne?

yohimbe[kkstarratings]Yohimbe to preparat opracowany na bazie popularnej rośliny występującej naturalnie w Afryce. Substancja aktywna pozyskiwana jest z kory tropikalnego drzewa Corynanthe Yohimbe. Środek według producenta adresowany jest do osób, które nie są usatysfakcjonowane swoją sprawnością seksualną, specyfik ma pomóc poprawić potencję oraz zwiększyć doznania seksualne.

Osoby zażywające antydepresanty przed zastosowaniem środka powinny skonsultować się z lekarzem. Środek może być używana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Powinno się przyjmować od jednej do trzech tabletek na dobę.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Yohimbe - opinie z forum:

 1. Naprawde mocny jest ten afrodyzjak, to musze przyznać z reką na sercu, ale z trudniej strony tak samo mocna jest jego cena. Szkoda, ze te dwie rzeczy nie ida w parze bo wydaje mi się, ze trochę przegięli, ale w sumie jak się zastosuje to się zapomina o tej cenie bo doznania z seksu po tym są fajne.

  Odpowiedz
 2. Ja nie wiedziałem, ale ten afrodyzjak działa i na facetów i na kobiety. Kupiłem go dla siebie bo chciałem czegoś więcej od seksu, w naszym łóżku pojawiła się trochę nuda i okazało się, ze jak się zastosuje ten afrodyzjak to jest dużo lepiej. Moja kobieta doczytała się jednak, ze ona tez może to uzywac. Jak wspólnie to wzielismy to normalnie ja nie wiem czy odkad jesteśmy razem uprawialiśmy tak dziki seks. Nie to zebym jakoś specjalnie to promował, ale według mnie naprawdę fajnie to wyglądało. Minus jest taki, ze czasem mam rozstrój żołądka po tym, ale nie do końca jestem pewny czy na pewno po tym, w każdy bądź razie polecam.

  Odpowiedz
 3. Z tymi afrodyzjakami to jest straszna lipa. Nie ma jak naturalne afrodyzjaki które se znajde na łące. Kupiłem to strasznie podjarany i się przejecałem bo nic mi nie pomogło…to jakaś masakryczna lipa i tyle. Odradzam bo zawiedziecie się tak samo jak ja. Nie działa i tyle.

  Odpowiedz
 4. W ogóle podobno to chroni trochę też przed rakiem, ale najważniejsze w tym wypadku to seks. Wrażenia z seksu nie wiem czy są dużo większe, ale na pewno w moim przypadku bardzo polepszyła się potencja. Ja już mam ten wiek i niestety nie zawsze szło do pionu wtedy gdy ja tego chciałem. Teraz jednak sporo się zmieniał jak uzyje ten afrodyzjak. Mysle, ze warto go kupić.

  Odpowiedz
 5. Gdyby kurde nie ta cena…ale jak uprawiałem ze swoją kobieta seks gdy wspólnie byliśmy na tym afrodyzjaku to normalnie az dziwne ze łożko to wytrzymało…jest fajnie, choć ta cena psuje całość, ale trzeba zęby zagryźć./

  Odpowiedz
 6. Afridyzjak nie jest taki zły choć nie można sobie za bardzo kłów ostrzyć. Aż takiego szału jak producent pisze to nie ma, ale jednak poprawe w sferze seksu widać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz