w jakich sklepach można kupić feromony ??

Orientujecie się może w jakich sklepach kupuej się feromony? Zdecydowalem się wlasnie na taki zakup, ale teraz nie wiem nawet od czego zacz\ąc poszukiwania, to na jakichś bazarach się kupuje, w drogieriach> Może są jakies sklepy po prostu z feromonami? Dajcie znać jak macie pojecie gdzie tego szukać>?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. Z tymi bazarami i drobnymi sklepikami to ja bym uważał bo generalnie to znajdziesz tam feromony, ale z tego co mi wiadomo to najczęściej sprzedają takie niskiej jakości lub jakies bezczelne podróbki także wiesz. Nie warto według mnie marnować kasy na ryzyko ze może będą dobre a może nie. Jak chcesz to wejdź sobie na strone feromony.pl bo tam jest duzy wybór, a z tego co mi wiadomo to strona należy do dystrybutora, wiec raczerj nie powinno być zadnych problemów z jakością, zresztą ja sam często kupuje tam.

    Odpowiedz
  2. No ta strona feromony.pl to ja dla mnie wlasnie dobre miejsce na zakup takich rzeczy bo sprawdzone. Sam kupiuej tam od jakiegoś czasu i mam paru znajomych, których tez kupuja w tym miejscu, wiec mogę ci polecić te stronie. Podrobke faktycznioe jest dużo, wiec uważaj bo niesprawdzone zrodla to ryzyko zmarnowania kasy, a tam na tej strlnie już bralem 3 rodzaje feromonów i jak na razie wszystkie działały.

    Odpowiedz
  3. Ja to się raz ostro przejechałem na feromonach kupionych wlasnie na bazarze bo wzialem sobie je, zaaplikowałem na szyje i po 15 minutach to miałem kurde paskudna wysypke w tym miejscu i strasznie mnie swędziało to gowno…ja nie polecam kupować w takich dziwnych miejscach. Znajomy wlasnie kupuje na feromony.pl i ja tez zaczalem to teraz jest ok, nie uczula, a działanie feromonów jak dla mnie jest spoko.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz