jakie są dobre feromony ?

Ludzie, weźcie no mi kurde pomóżcie bo zaraz normalnie zwariuje już od tego wszystkie. Zastanawiam się jakies sa dobre feromony i naczytałem się tych wszystkich iopinii na necie, ale one są wszystkie takie same i ciężko stwierdzić co tak naprawdę jest naj;epsze. Potrzebuje feromony do podrywu, tylko na imprezy, jakie są dobre?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. Jak na podryw to dobre jak dla mnie sa feromony pheromax. Je możesz sobie kupić na stronie feromony.pl i generalnie polecam to miejsce bo to jest strona samego dystrybutora tych produktów, wiec raczej nie powinni oszukiwać. Ja w każdym bądź razie je kupiłem wlasnie tam i nie narzekam. Laski widać ze są dobrze nastawione do mnie, a to bardzo fajna sprawa, wiec spoko.

    Odpowiedz
  2. Sporo tego jest na tej stronie jeśli chodzi o podryw i powiem ci szczerze, ze kupowałem już kilka rodzajów to wszystkie były dla mnie bardzo spoko i specjalnie nie zauwazalem roznicy, wydaje mi się ze jak wejdziesz sobie na strone feromony.pl to kieruj się ceną po prostu, te btb dla mnie są spoko i stosunkowo tanie, więc możesz to wybrać. Radze jednak brać raczej te bez zapachu bo zapachowe są takie średnio jak dla mnie.

    Odpowiedz
  3. Mnie tam się wlasnie zapachpwe podobają bo w końcu cos innego niż te wszystkie opatrzone już zapachy perfum które można w sklepach kupic, ale oczywiście to kwestia gustu. Jaakurat kupuje sobie takie zapachowe the edge i jestem z nich bardzo zadowolony, wiec mysle ze to może być dobry wybór, ale oczywiście jak tam sobie chcesz. W kązdym bądx razie strona feromony.pl to jak dla mnie dobre miejsce.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz