Sex w 21 wieku – zaskoczeni?

Ostatnio coraz częściej słyszymy o przygodnym sex-ie. W klubach, pubach, na wakacjach, nowo poznani ludzie, mówiąc kolokwialnie, idą ze sobą do łóżka. Zadajmy sobie pytanie z czego może to wynikać.Z jednej strony można zrzucić to na ludzką samotność, strach przed tworzeniem związków, oraz utratą pewnej swobody. Z drugiej strony, obecnie społeczeństwo stara się być coraz bardziej mobilne, jednostki starają się rozwijać, a tworzenie związków niewątpliwie stawia im pewne bariery na życiowej drodze.

Ludzie cenią sobie możliwość ciągłej zmiany miejsca zamieszkania, pracy i zdobywania doświadczeń, bez konsekwencji pokroju utrata rodziny, czy zerwanie kontaktu z ukochanym. Czy takie podejście, również do życia sexualnego jest dobre, zostawiam każdemu z was do indywidualnej oceny.

Jednak w mojej głowie rodzi się pewna myśl, a właściwie cytat z jednego z popularnych seriali, mianowicie\” w obecnych czasach ludzie są tak bardzo spragnieni jakiegokolwiek uczucia,  jakiegokolwiek zbliżenia, że szukają go nawet w przygodnym sex-ie”.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]