Ciekawy seks – ciekawy związek?

Witajcie, na początek dość kontrowersyjny wpis na temat zbieżności między udanym życiem intymnym, a udanym związkiem. Co myślicie?Wiele osób często zadaje sobie pytanie; co się stało z moim związkiem? Związki z dłuższym bądź krótszym stażem czasem przechodzą kryzys. Z jednej strony kochają swojego współpartnera z drugiej strony czują jednak, że ich związek nie jest już taki jak dawniej. Miłość ciągle jest, lecz uczucie, które ich łączy nie jest już takie intensywne.

Brak oczekiwania na druga osobę tylko po to, żeby ją ucałować. Życie sypialniane uległo zmianie o 180 stopni. W takich sytuacjach ważna jest komunikacja między partnerami. Seks, podobnie jak wiele rzeczy po jakimś czasie przestaje być atrakcyjny. Warto wtedy zadbać o jego atrakcyjność. Wiele ludzi nie zdaje sobie nawet sprawy ile nowych doznań do sypialni mogą wnieść erotyczne kajdanki czy zapachowe świeczki.

Pary chcące urozmaicić swoje doznana seksualne coraz częściej odwiedzają sklep z akcesoriami erotycznymi czyli sex shop. Sklepy tego typu oferują przeróżne akcesoria pomagające w urozmaiceniu pożycia. Sex shopy to nie tylko sklepy z erotyczną bielizną.

Z swojej ofercie posiadają cały asortyment, dosłownie wszystko co może urozmaicić seks. Pary odwiedzające tego typy sklepy znajdą coś dla siebie. Urozmaicanie seksu jest bardzo istotne dla związku. Życie erotyczne jest nieoderwalną częścią związku. Jeśli seks zaczyna się psuć, po jakimś czasie na ogół cierpi na tym cały związek.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]