Delay Gel – czy warto go mieć?

delay-gel[kkstarratings]Delay Gel jest specjalistycznym środkiem firmy coolMann dla mężczyzn, który opóźnia wytrysk, preparat został opracowany przez grupę naukowców z laboratorium Holand Man BV. Żel dzięki unikalnej kompozycji składników posiada właściwości, które osłabiają zakończenia nerwowe w ciałach jamistych penisa.

W efekcie członek staje się znieczulony oraz silnie ukrwiony, co skutkuje wydłużeniem stosunku seksualnego. Środek należy aplikować około 30 minut przed planowanym stosunkiem, w celu uzyskania oczekiwanego efektu powinno się rozprowadzić preparat na całej długości penisa.

Producent zapewnia, że Delay Gel jest w stanie skutecznie pomóc mężczyznom zmagającym się z przedwczesnym wytryskiem.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.5]

Delay gel - opinie z forum:

 1. W sumie to dostałem też żel w prezencie od mojej laski, wiedzałem ze jej się nie podoba to ze mam często szybki wytrysk choć w prost mi tego nie powiedziała, a jak dostałem ten zel tomi się trochę głupio zrobiło, ale zaczałem to stosować i w sumie musze powiedzieć ze naprawdę efekty działania są zadowalające. Nie wiem czy jest tak jak producent informuje bo nie byłem nigdy na jego stronie, ale ja jestem zadowolony z efektów.

  Odpowiedz
 2. Nareszcie kurde coś co działa. Wydałem już mase kasy na żel opóźniające wytrysk, ale dopiero ten działa. Nie jest idealnie, ale i tak jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 3. Żel sam z siebie nie wydłużył mi specjalnie stosunku niejako naturalnie, ale szybko zauwazylem po jego stosowaniu ze łatwiej jest mi samodzielnie kontrolować wytrysk. Nie zawsze ta sztuka się udaje, ale jednak po tym żelu jest łatwiej i dlatego mysle, ze godny polecenia.

  Odpowiedz
 4. Nie wiem co ludzie widzą w tym żelu. Smarowałem se wacka nim tygodniami i nie widziałem żadnego efekty. Nie czuję kontroli nad wytryskiem, erekcja nie jest mocniejsza, a i stosunek według mnie się nie wydłużył., Wiadomo, ze nikt normalny nie uprawia seksu z zegarkiem w ręku, ale tak na moje oko to nic się nie zmieniło. Szkoda bo się napaliłem nato czytając te informacje podane na stronie producenta, ale wychodzi na to, ze po prostu dałem się nabrać i straciłem dużo kasy. Ja nie polecam naprawdę…

  Odpowiedz
 5. Generalnie samo działanie tego żelu jest nawet ok. Z tą kontrolą wytrysku o nie bardzo kumam o co biega i nie wiem, ale chyba średnio coś się dzeje, ale długość stosunku na pewno się poprawiła. Ogólnie jestem zadowolony, jedyny minus to niestety cena, ale coz nic na swiecie nie jest idealne niestety…Mysle, ze godne polecenia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz