penilarge – czy naprawde działa ?

Czy penilarge naprawdę tak pomaga jak mówią o tym w tych wszystkich reklamach? Widziałem cene to wydaje mi się trochę wysoka.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze komentarze:

  1. Cena jest wysoka bo ten srodek po prostu działa, a przynajmniej mnie bardzo pomógł. W trzecim miesiąc brania zauważyłem, że w majtkac się robi trochę mniej miejsca. Podoba mi się to ze powiększyl mi się i w spoczynku i we wzwodzie. Czytalem kedys o tym, ze penilarge jest tez dobry na erekcje, ale tego niestty nie wiem. Ja nie miałem z tym zadnych problemów to może dlatego nie odczuwam różnicy.

    Odpowiedz
  2. Naprawdę to nie działa tak jak gadają w tych wszystkich reklamach, ale jednak przyrost trochę jest. U mnie 4 centymetry na długość i 2 na szerokość, mniej więcej oczywiście po pół roku łykania. Czy warto wiec? Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Jak masz bardzo małego to pewnie warto, jak się mieścisz w średniej to z kolei może nie warto. Nie wiem…

    Odpowiedz
  3. Ja to nie biore żeby mi powiększyło bo tu uważam ze jest niezle. Niestety jednak ja mam problemy z tym ze za wcześnie koncze i nic nie mogłem poradzić na to. Kupiłem sobie najpierw tabletki i było tylko trochę lepiej, ale terazm mam krem penilarge i jestem zadowolony. Smaruje wojownika przed seksem i później o wiele dluzej mogę. Powiększyc mi nic nie powiększyło bo nieregularnie stosuje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz