Viamax – czy skuteczny?

viamax[kkstarratings]Viamax jest suplementem diety, który według obietnic producenta może poprawić jakość życia seksualnego. Preparat nie tylko zwiększa potencję, ale także pozytywnie wpływa na prezencję członka. Składniki zawarte w tabletkach prowadzą do rozszerzenia naczyń krwionośnych, co skutkuje pełniejszym wyglądem penisa, który jest większy i nabrzmiały.

Środek wspomaga także potencję i wzmacnia orgazmy. Zaleca się stosowanie 3 tabletek dziennie, które powinny być popite dużą ilością płynu. Producent zastrzega, że nie wolno się przekraczać dozwolonej dawki. Preparat nie może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę, zmagające się ze zmianami miażdżycowymi serca oraz mózgu, a także walczące ze stanami lękowymi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Viamax - opinie z forum:

 1. Całkiem niezłe są te tabletki, nie spodziewałem się ogólnie takiego efektu. Nie ma jakieś ogromnego szału, że nie wiadomo co się dzieje, ale jednak erkcja jest o wiele mocniejsze i przynajmniej ja jestem zadowolony. U mnie słaba erekcja wynikała z przebytej choroby i leczenia, nie mogłem sobie niestety z tym poradzić, ale te tabletki trochę mi pomogły i dlatego jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 2. Ja jestem satrsznie niezadowolony z tych tabletek. Podjarałem się jak dziecko normalnie jak przecztałem co pisze producent bo już od lat zmagam się z marną erekcją i nic mi nie pomagałao. Ja sobie to przeczytałem to myslalem, ze cos się poprawi, ale gdzie tam. Wydałem dużo pieniędzy jak na moją kieszeń i się strasznie zawiodłem. Ja nie widze zadnej roznicy po stosowaniu tych tabletek. Dobrze chociaż ze nie są niebezpieczne bo czuje się po nich dobrze, ale tak ogólnie to masakra i to po prostu nie działa. Odradzam kupowanie tego, nie dajcie się zwieść…

  Odpowiedz
 3. Kupiła mi to żona bo chyba miała już dosyć pocenia się żeby postawić mnie do pionu. Powiem tak, idealnie nie jest, ale z drugiej strony poprawa jest widoczna, a jak do tej pory nic mi specjalnie nie pomagało. Z tego powodu mysle, ze może polecić.

  Odpowiedz
 4. Dobre są te tabletki, w moim wypadku dodatkowo pojawił się dużo bardziej obfity wytrysk, aż moja kobieta była zaskoczona tym co ze mnie wyleciało. Cena trochę przesadzona, ale cóż. Kupiłem i jestem zadowolony.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz