Viagel – czy skuteczny?

viagel[kkstarratings]Viagel to stymulujący środek dla kobiet w postaci żelu. Preparat dzięki unikalnej kompozycji składników rozgrzewa i pobudza strefy intymne. Taki efekt jest osiągany poprzez poprawienie krążenia w okolicach narządów płciowych, co prowadzi do intensywniejszego podniecenia oraz zwiększa wrażliwość na dotyk.

Produkt marki Cobeco Pharma jest adresowany głównie do kobiet, jednak mogą go stosować także mężczyźni. Środek powinien być aplikowany zewnętrznie, nie mogą go używać osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu. Według zapewnień producenta Viagel zwiększa intensywność łóżkowych uniesień oraz pozytywnie wpływa na pożądanie partnerów seksualnych.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Viagel - opinie z forum:

 1. Na mnie działa, jako że producent twierdzi ze mogą go stosowac także mężczyźni dałam do zaaplikowania mojemu facetowi ale on nie dostrzegł żadnego działania więc chyba jest jednak głównie dla pań.

  Odpowiedz
 2. Ale mega seks miałam po zastosowaniu tego żelu intymnego, nie spodziewałam się nawet że efekty mogą być tak mocne, ale jednak. Ogólnie wadą tego żelu dla mnie jest tylko to ze jest go dość mało, z a to cena jest naprawdę wysoka, przynajmniej na moją kieszeń. Od czasu do czasu uważam jednak ze warto bo daje dużo radości z seksu.

  Odpowiedz
 3. W moim przypadku było tak, ze jak zastosowałam ten żel to zamiast mieć satysfakcję ze stymulacjki swoich miejsc intymnych to zaczęły mnie one tak swędzieć, że normalnie masakra. Przestraszyłam się az i szybko polecaiłam do swojego lekarza. Obejrzał to, zobaczył skład tego prfeparatu i powiedział, ze wygląda mu to na uczulenie i ze odradza stosowania tego dalej. Tak tez zrobiłam, ale kasy pewnie nie odzyskam za ten żel. Straszne badziewie musi być skoro uczula. Odradzam wam moje drogie bo strefa intymna jest chyba dla nas wszystkich najwazniejsza, a to może tam szkody poczynić…

  Odpowiedz
  • Droga Pani dlatego jest to takich specyfików ulotka i/lub opis na opakowaniu żeby nie stosować jeśli ma się uczulenie na którykolwiek składnik a i zawsze jest wskazane by zrobić test na skórze jeśli się nie wie czy się jest uczulonym.
   Czytamy zanim sobie coś wsmarujemy.

   Odpowiedz
 4. Faktycznie dość szybko po zastosowaniu to działa. Na pewno czuć takie fajne ciepełno w stodku, a do tego odczucia jak facet mnie tam dotyka czy zaczyna wchodzić są dużo większe, ale bez przesady ze kilka razy większe. Nie dajscie się zwieść tak do końca temu co producent wypisuje na swojej stronie, ale na pewno efekty działania zauważalne i nawet fajnie.

  Odpowiedz
 5. Ten żel działa, choć według mnie efekty nie są adekwatne do tak wysokiej ceny, ale i tak polecam. Od czasu do czasu warto się tym nasmarować między nogrami bo jest dużo fajniej.

  Odpowiedz
 6. Nie spodziewałam się ze mogą być takie efekty. Po tym zelu wystarczy ze facet mnie musnie, a przechodzą mnie już takie mega prądy. Ma to jednak wade w moim przypadku, mam słabe nawilżenie po tym żelu, szybko wysycha i robi się szortstwo wtedy. Musze stosować dodatkowe żele, ale ogólnie fajna rzecz i polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz