Tribulus – mikstura prawdziwego mężczyzny, czy chwyt marketingowy?

tribulus[kkstarratings]Tribulus to suplement diety dla mężczyzn, który efektywnie stymuluje wydzielanie hormonu lutenizującego odpowiedzialnego za produkcję testosteronu. Specyfik powoduje wzrost intensywności wychwytu aminokwasów z krwioobiegu i zdolność wbudowywania ich w tkankę mięśniową.

Specyfik zaczął być popularny w latach 90-tych, kiedy olimpijczycy z Europy Wschodniej zdradzili, że to właśnie ten środek pomógł im osiągnąć lepsze wyniki sportowe. Tribulus według producenta ma również wpływ na zwiększenie libido oraz powoduje intensywniejszą produkcję spermy. W preparacie składnikiem aktywnym są saponiny steroidowe.

W celu uzyskania pożądanych efektów powinno się stosować dwie kapsułki dziennie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tribulus - opinie z forum:

 1. Generalnie ja to sobie kupiłem jako wsparcie do pakowania i musze przyznać, ze drzemie w tym niezła moc. Ma dobrą pompe po tym i jest spora wytrzymałość. O tyle to polecam, ze jest naturalny skład. Wielu gości nie kupuje suplementów bo są sztuczne, a bez tego ciężko pakować. Ten wydaje się jednak bezpieczny, ja na pewno nie mam problemów żadnych po nim.

  Odpowiedz
 2. Ogólnie to on jest dobry na popęd seksualny. Troche się bałem ze zona mnie zostawi bo ostatnio ciągle jej odmawiałem, ale po tym jest zupełnie co innego. Większa ochota na seks i do tego dużo przyjemności z seksu. Testosteron zresztą też wazny, facet bardziej męski się stahje dla kobiety chyba.

  Odpowiedz
 3. Gówno okropne, kupiłem to sobie właśnie na popęd seksualny bo u mnie już dość marnie z tym, a jednak nie chce rezygnować z przyjemności seksu. Tanie to coś nie było, ale nie dość, ze nie działa za cholerę to jeszcze powoduje jakieś skutki uboczne. Normalna masakra kurde i nie polecam tego bo szkoda pieniędzy. U mnie pojawiła się jakaś wysypka po rozpoczęciu stosowania tego. U lekarza się dowiedziałem, ze to jakieś uczulenie czy coś takiego. Ogólnie lipa straszna i odradzam wam ludzie kupowania tego.

  Odpowiedz
 4. Niezła rzecz, stosuje już jakiś czas i jestem zadowolony z efektów. Cena nie jest taka wygórowana, początkowo się tak wydaje, ale jak się zobaczy efekty to przestaje się żałować tego.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz