Pump Master – czy wart swojej ceny?

pump-master[kkstarratings]Pump Master to urządzenie, które pozwala w mechaniczny sposób powiększyć rozmiar członka. Produkt składa się z przezroczystego, plastikowego cylindra, pozwalającemu dzięki odpowiedniemu rozmiarowi pomieścić penisa w stanie wzwodu, który za pomocą rurki jest połączony z pompką próżniową.

Ciśnienie powietrza w środku cylindera jest redukowane przez aktywowanie pompki próżniowej, co prowadzi do zasysania krwi do członka i w efekcie powoduje jego obrzmienie. Pompki powinny być stosowane regularnie przez kilka miesięcy po 10 minut dziennie. Ze względu na to, iż penis jest niezwykle delikatnym narządem podczas stosowania produktu należy zachować ostrożność.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Pump Master - opinie z forum:

 1. Jak byłem trochę młodszy to w sumie zawsze mi się wydawalo, ze pompa do penisa to taki gfłupi prezent dla faceta na jego 18 urodziny. Generalnie jednak mnie natura specjalnie nie obdarzyła wielkim penisem i dlatego od lat zastanawiam się już co z tym zrobić. Dośc przypadkowo trafiłem na te pompke, poczytałem trochę komentarzy i w sumie postanowiłem sobie zobaczyć jak to wygląda. Kupiłem nie licząc na wiele, ale kurde, to naprawdę działa. Efekty nie są tak wielkie jak to się rozpisuje producent na tej swojej stronie, ale dla mnie to niewiele trzeba żebym był szczęśliwy i na pewno doskonałe tyle więcej, ze jestem z tego zadowolony. Nie wiem co inni mysla o tej pompce, ale ja jestem zadowolony.

  Odpowiedz
 2. Troszke według mnie przegięli z cena i dlatego długo się zastanawiałem zanim ostatecznie postanowiłem to kupic, ale teraz ogolnie nie zaluje swojej decyzji. Efekty działania niezłe, stosowanie dość łatwe choć irytujące bo dużo czasu trzeba na to poswieci, ale co się nie robi żeby nie było wstydui po zdjęciu majtek.

  Odpowiedz
 3. Nie wiem, ludzie takie super słowa piszą o tej pompce, a w moim przypadku po kilku zastosowaniach na penisie pojawiły się jakieś czerwone plamy. Nie wiem, może to jest normalne, ale ja jestem normalnie przerażony tym. To w końcu mój szabelka i nie chciałbym żeby mi się coś stało. Schowałem ta pompke do szafy i tylko niesmak został przez wydaną kase. Po kilku dniach na szczęście mi zeszly te plamki i jest ok. Ja tam nie polecam tego, niebezpieczne jak cholera…

  Odpowiedz
 4. Nie spodziewałem się ze taka pompka może działać. Nie ma co się tak podniecać tym co pisze producent bo to zawsze słowa na wyrost, ale z drugiej strony nie mogę złego słowa powiedzieć. Ogólnie działa i jestem zadowolony z efektów. Cena wysoka, ale warta tego przedmiotu. Jak ktoś ma naprawdę małego penisa to myskle, ze będzie zadowolony.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz