Male Edge – czy za taką cenę opłaca się?

male-edge[kkstarratings]Male Edge jest to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o mężczyznach pragnących zwiększyć rozmiar swojego penisa. Produkt wykorzystuje metodę trakcji, która wpływa zarówno na długość, jak i szerokość członka. Jej działanie opiera się na bezbolesnym, powolnym rozciąganiu trzonu prącia, co prowadzi do podziału i rozmnażania się komórek.

W efekcie pojawia się nowa tkanka, która sprawia, że penis staje grubszy i dłuższy w ciągu kilku miesięcy. Producent zapewnia, że trakcja jest metodą w pełni bezpieczna, nie powodującą bólu ani dyskomfortu. Male Edge jest urządzeniem, które może okazać się również  pomocne przy niwelowaniu krzywizn członka. Produktu można używać samodzielnie w zaciszu własnego domu.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 2.4]

Male edge - opinie z forum:

 1. Generalnie tanie to nie jest to urządzonko i dlatego miałem straszne obawy przed tym czy kupować. Wiele się słyszy o takich rzeczach ze to byle co, ale ostatecznie się zdecydowałem i okazało się, ze nie było się czego obawiać. Za takie pieniądze efekty są bardzo dobre. Penis mi się wydłużył i naprawdę stał się grubszy, szczególnie na grubości dużo mu przybyło. Ja jestem zadowolony z efektów. Miałem tarsznie mało w spodniach i az wstyd było majtki zdejmować przed kobieta, ale teraz mam większą pewność siebie.

  Odpowiedz
 2. Co do działania tego urządzenia nie mam większychz astrzezen. Powoli działa, w sensie takim ze tygodniami czeka się na efekty, ale jednak są i to bez operacji i jakichś dziwnych kremów czy suplementów diety. Niestety jednak trochę na minus to, ze jednak to urządzenie widać pod spodniami. Trzeba po prostu nosić trochę luźniejsze rzeczy. Latem zakładałem to tylko na noc bo pod krótkimi spodenkami to było niestety widać w niektórych momentach, ale ogólnie to mysle, ze spokojnie mogę innym poelcic. Jest całkiem dobre. Nie spodziewałem się w sumie, ze coś takiego może działać, ale okazuje się, ze jednak tak.

  Odpowiedz
 3. Całkiem ciekawe urządzenie, bez operacji i paskudnych żeli można powiększyć penisa. U mnie prawie 2 cm dłuższy, ale szczególnie z grubością dużo się zmieniło. Ja tam polecam.

  Odpowiedz
 4. Jestem na siebie wściekły za dałem się zwieść tym bajeczkom co producent wypisuje na swojej stronie. Według mnie to wykorzystywanie kompleksu facetów do zysków i tyle…wydałem kupe kasy licząc ze w końcu nie bde się wstydził tego co mam w spodniach, ale się przeliczyłem. 3 miechy regularnego stosowania i nic się nie zmieniło…do dupy to jest i tyle, odradzam bo tez będziecie żałować potem wydanej kasy.

  Odpowiedz
 5. Obawy były ogromne przed zakupem tego bo przecież tyle kasy to kosztuje ze szkoda gadac, ale okazuje się, ze niepotrzebnie się denerwowałem. Baaardzo wolno przychodzą efekty, ale jednak w sukcesywnie si wydłuza i staje grubzy. Mam nadzieje, ze będzie jeszcze lepiej, ale polecam poki co.

  Odpowiedz
 6. stosuje ponad miesią z tabletkami i kremem penilarge i chyba 1cm jest tylko sam nie wiem czyja to zasługa no i kilka minusów ma ten sprzet trzeba kontrolować długość noszenia go żeby bidy sobie nie narobić bo szybko sinieje

  Odpowiedz
 7. Nie działa, po prostu ściema na wyciąganie ale kasy z portfela używałem 3 różnych za 15 zł za 99 i 199 pytałem lekarza i powiedział że jedynie skórę można w ten sposób ale nie resztę tkanek w prąciu po okresie dojrzewania jakakolwiek korekcja tylko operacyjnie. prostowanie/wydłużanie, podcinanie wiązadełka, skracanie skóry, to wszystko robią operacyjnie od 5 tyś zł już robią, cały zabieg polega na podcięciu przy kości podwieszenia wszyciu specjalnej siateczki podtrzymującej tam przy kości i jeśli krzywizna jest spora to nicią fałdują, zmarszczają te białe powięzi po przeciwnej stronie pod skórą. Efekt taki za 8 tysięcy i 4 miesiące bez stosunków, a teraz partnerka prosi tylko nie wstrzymuj wytrysku bo ja nie wytrzymuje przy Tobie skarbie, ona zarzuca mi że się znęcam specjalnie by wierzgała nogami.

  Odpowiedz
 8. powiem tak, jak się zacznie z większym obciążeniem, to zaczyna działać negatywnie na serce(kłucia). Jak się to nosi, to cały czas o tym się myśli, trochę niekomfortowe. W pracy nie da się tego nosić. Poza tym efekty są kiepskie mimo wielogodzinnego noszenia. Jedynym efektem jest zrobienie operacji, ale to już gruby koszt. Dla kogoś wytrwałego to ćwiczenia jelq oraz z obciążnikami mogę powiedzieć szczerze, że na mnie działało choć z miernym skutkiem…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz