Feromony – nowe odkrycie, czy kolejna „ściema”?

czar-feromonow[kkstarratings]Feromony są to naturalne, lotne substancje, które wydzielają się tylko ludzie, ale i zwierzęta. Feromony mają Duzy wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez ludzi i jakie uczucia w nich budzimy, feromony mają wpływ na to, z kim się wiążemy i jak intensywna jest ta relacja.

Profesor Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog, twierdzi, że dzięki feromonom, dana osoba wydaje się atrakcyjniejsza, mają one tez wpływ na osiąganie orgazmu.

Syntetyczne feromony obecnie produkowane są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, zazwyczaj występują w formie płynnej, jednak znaleźć możemy tez inne, na przykład w formie żelu.

Na rynku dostępne są feromony zapachowe i bezwonne, są to środki używane w celach socjalnych, między innymi w kontaktach biznesowych oraz w kontaktach towarzyskich.

Badania wskazują, że kobiety i mężczyźni stosują syntetyczne feromony by zwiększyć swoją atrakcyjność i powodzenie u innych, dodać sobie pewności siebie lub/oraz ułatwić nawiązywanie kontaktów interpersonalnych.

Mężczyźni jak i kobiety wydzielają odpowiednie dla swojej płci feromony, które działają zarówno na ich samych, osoby tej samej płci jak i na płeć przeciwną. Do feromonów męskich zaliczamy Androstenol, Androstenon, Androsteron i Androstadienon, z kolei do feromony żeńskie to Estratetraenol (nazywany zapach kobiety) i Kopuliny.

Feromony możemy tez podzielić według zastosowania, najlepsze feromony, na co dzień i do pracy, używane by zwiększyć swoją pewność siebie i stanowczość to na przykład Perfect Ten, BTB, Chikara, Perception. Feromony używane w celach erotycznych to Pheromax, NPA, BTB, Alchemy i Perception. A wg opinii producentów do najlepszych feromonów dla związku zaliczamy Relationship Magic, Chikara, Perception BTB.

Skuteczność feromonów, mimo, że potwierdzona naukowo wciąż budzi skrajne opinie, jednak większość osób, które je używa podkreśla, że aby feromony były skuteczne, muszą być prawdziwe, w tym celu zaleca się zaopatrywanie je u sprawdzonych dystrybutorów, jednym z najbardziej polecanych sklepów internetowych jest www.feromony.pl.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Feromony - opinie z forum:

 1. Z tymi feromonami to zawsze się śmiałem z tego bo myslalem, ze to lipa jest i tyle, ale jakiś czas temu z ziomkiem szedłem na impreze i dał mi swoje do wypróbowania. Okazało się, ze te feromony faktycznie spowodowały, ze jakoś lepiej kleiła mi się rozmowa z laskami. Potem kupiłem swoje i teraz nie ruszam się bez nich na impreze. Widac czasem warto spróbować. Nie jest tak, ze laski same lecą do mnie, ale łatwiej do nich zagadać.

  Odpowiedz
 2. Ciesze się bo nareszcie jestem bardziej śmiały do dziewczyn. Nie wiem czy to feromony tak działają czy sama świadomośc tego ze się czymś wypsikało, ale faktycznie łatwiej się gada, laski się smieją do mnie i w końcu udaje mi się czasem konczyc impreze w łóżku. Spoko, trochę drogo, ale dla mnie opłacaln.

  Odpowiedz
 3. Niezłe są te feromonki, musze przyznać ze jestem zaskoczony. W sumie myslalem ze laski same leca do faceta wtedy, ale tak nie jest, jednak i tak relacje z nimi są lepsze.

  Odpowiedz
 4. No to nie wiem jak chyba jakiś kosmita jestem bo na mnie feromony nie robia zadnego wrazenia. Wydałem na nie już kupe kasy bo rozne próbowałem myslac ze może któres będą skuteczne, ale nic z tego. Nie wiem, nieśmiały jestem jak cholera i może dla mnie nie ma już leku zadnego…ale generalnie nie polecam bo szkoda pieniędzy na to, drogie, a niewiele pomaga.

  Odpowiedz
 5. słuchajcie może coś w tym jest, w sumie mamy swoje naturalne zapachy, których tak normalnie nie czujemy tylko podświadomie, dlatego niektórzy podobają się nam od pierwszego wejrzenia a inni nie, to właśnie feromony tak działają podobno

  Odpowiedz
 6. a ja wam powiem, że działają! Mam taką wredną sąsiadkę, która o wszystko się czepia, muzyka za głośno, drzwi do klatki nie zamknęłam to przeciągi, pies brudzi itp. itd. już kurczę nie wiedziałam co tu zrobić, żeby się odczepiła, koleżanka kupiła sobie te zapachy bo jest z chłopakiem od kilku lat i coś im sklęsło ostatnio, więc dała mi trochę i babę jakby piorun poraził, nie odzywa się do mnie, nie zaczepia, nie zrzędzi, no cud jakiś! 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz