w jakich sklepach można kupić feromony ??

Orientujecie się może w jakich sklepach kupuej się feromony? Zdecydowalem się wlasnie na taki zakup, ale teraz nie wiem nawet od czego zacz\ąc poszukiwania, to na jakichś bazarach się kupuje, w drogieriach> Może są jakies sklepy po prostu z feromonami? Dajcie znać jak macie pojecie gdzie tego szukać>?

Wasze komentarze:

  1. Z tymi bazarami i drobnymi sklepikami to ja bym uważał bo generalnie to znajdziesz tam feromony, ale z tego co mi wiadomo to najczęściej sprzedają takie niskiej jakości lub jakies bezczelne podróbki także wiesz. Nie warto według mnie marnować kasy na ryzyko ze może będą dobre a może nie. Jak chcesz to wejdź sobie na strone feromony.pl bo tam jest duzy wybór, a z tego co mi wiadomo to strona należy do dystrybutora, wiec raczerj nie powinno być zadnych problemów z jakością, zresztą ja sam często kupuje tam.

  2. No ta strona feromony.pl to ja dla mnie wlasnie dobre miejsce na zakup takich rzeczy bo sprawdzone. Sam kupiuej tam od jakiegoś czasu i mam paru znajomych, których tez kupuja w tym miejscu, wiec mogę ci polecić te stronie. Podrobke faktycznioe jest dużo, wiec uważaj bo niesprawdzone zrodla to ryzyko zmarnowania kasy, a tam na tej strlnie już bralem 3 rodzaje feromonów i jak na razie wszystkie działały.

  3. Ja to się raz ostro przejechałem na feromonach kupionych wlasnie na bazarze bo wzialem sobie je, zaaplikowałem na szyje i po 15 minutach to miałem kurde paskudna wysypke w tym miejscu i strasznie mnie swędziało to gowno…ja nie polecam kupować w takich dziwnych miejscach. Znajomy wlasnie kupuje na feromony.pl i ja tez zaczalem to teraz jest ok, nie uczula, a działanie feromonów jak dla mnie jest spoko.

Dodaj komentarz