stosowanie climax control

0
stosowanie climax control
Oceń

Ludzie, jak wy stosujecie ten climax control?? Mam ogromny problem bo niby ludzie pisza ze działa, a ja to już biore drugi tydzień, tak jak jest na ulotce i specjalnie nic nie zauwazylem…może to jakos inaczej trzeba brac co?

3 odpowiedzi

0
stosowanie climax control
Oceń

Według mnie to powinieneś się uzbroić w cierpliwość i tyle. Ja tez biore tak jak pisze producent. Łykam dwie tabletki na raz razem ze sniadaniem, a efekty pojawily się już po 5 dniach, ale czytałem kiedyś na necie dużo opinii o tym i dużo było taich ze ludzie nawet po 3 tygodnie czekali na efekty, ale potem było już spoko, także mysle ze po prostu twój orgabizm wolno to przyswaja i tyle.

0
stosowanie climax control
Oceń

Spróbuj może tak jak ja czasem robie bo czasem lykam jedna rano, a druga poł godziny przed seksem. Niby nie ma o tym na opakowaniu, ael w moim przypadku wydaje mi się, ze wtedy sa jakby większe odczucia z tego seksu, jest erekcja wieksza i bardziej się chce. Nie wiem czy u ciebie zadziała, ale mnie tak jest sopoko.

0
stosowanie climax control
Oceń

U mnie wlasnie efekty pojawilu się dopiero w 3 tygodniu, także mysle ze spokojnie jeszcze poczekaj. Jak cos to chyba można to zareklamować u producenta, także bez nerwow. Ja długo czekałem na efekty, ale teraz jestem zadowolony wiec w sumie jest ok.