oceny jes-extender ?

0
oceny jes-extender ?
Oceń

Witajcie. Chciałem się was zapytać, bo może ktoś stosuje urządzenie do wydłużania penisa o nazwie jes-extender? Chodzi mi o to, ze chciałbym takie realne oceny od użytkowników tego bo niby w internecie się trochę o tym pisze, ale wiele tych komentarzy jest starych, a do tego tak dziwnie przekolorowanych dlatego zwracam się do was z tym pytaniem.

4 odpowiedzi

0
oceny jes-extender ?
Oceń

W sumie c tu dużo pisać, ja to stosuje gdzieś od 3 miesięcy i prawie 2 cm mam więcej w spodniach, mniej więcej oczywiście bo wiadomo, zawsze można trochę źle to zmierzyć, ale na pewno wizualnie widze ze jest dużo lepiej. Co do samego urządzenia to w sumie jest takie w miar wygodne i nie mam do niego większych zastrzeń. Stsuje i do pracy i w czasie snu też często.

0
oceny jes-extender ?
Oceń

Właśnie ja kurde nie mogę tego stosować do pracy…jak to nosze to mi strasznie przeszkadza. Jestem magazynierem i niby nie wykonuej bardzo ciężkiej pracy i mocno ruchliwej, ale jednak utrudnia. Dlatego nosze to głównie w domu i oczywiście do spania. Może dlatego, ze nie nosze całymi dniami to efekty przychodżą trochę wolniej niżpowinny, ale po 4 miesiącach regularnego używania faktycznie widze wizualne efekty, wiec mysle ze to działa, a jak się nosi cale dnie to pewnie szybciej są efekty.

0
oceny jes-extender ?
Oceń

Ale to nie masz co narzekac ze w czasie fizycznej pracy nie możesz nosic bo w dziale pomcy na strpnie producenta jest to wlasnie wyraźnie napisane, ze generalnie można nosic do pracy bo jest dyskretne i nie widać pod spodniami, ale jak się ma prace fizyczna to już nie bardzo bo może przeszkadzać. Ja akurat siedze raczej za biurkiem lub w samochodzie, wiec spokojnie mogę to nosic cały dzień i naprawdę jestem zadowolony z efektów.

0
oceny jes-extender ?
Oceń

Mnie tylko irytowało trochę to, ze kurcze na samym początku to jest tak, ze jak się to nosi to tak jakby przeszkadza. W sensie sam fakt i swiadomosc tego ze się to ma na penisie powoduje, ze jest taka niechęć do noszenia, ale minęło mi po kilku dniach. Teraz nie mam większych uwag d tego.Faktycznie na efekty się dość długo czeka, ale ja tam wole poczekać niż stosować jakies tam operacje czy inne dziwne kuracje chemiczne, ale to moje zdanie. Jak chcesz szybko efektów to możesz się zawieść.