ktos korzystał z erodate ?

0
ktos korzystał z erodate ?
Oceń

Hejka ludziska. Zwracam się z pytaniem do ludzi korzystających z serwisu erodate. W ogóle ktoś już korzystał z tego portalu? To nie jest jakieś widmo, które naciąga po prostu ludzi na kasę? Pytam bo naprawdę jestem zainteresowany seks randkami, ale nie chce się władować na jakąś minę i dlatego wole się zapytać.

2 odpowiedzi

0
ktos korzystał z erodate ?
Oceń

Nie wydaje mi się żeby ten portal erodate oszukiwał bo ogólnie to można korzystać z tego serwisu za darmo i według mnie tez da się umawiać na randki chociaż oczywiście na pewno jest to trudniejsze bo chcoażby profil jest gorzej uzupełniony. Ale generalnie ja place za swoje konto i nie jest to duza oplata, a jestem zadowolony z tych seks randek, wiec ja tam mogę ci to polecić.

0
ktos korzystał z erodate ?
Oceń

W sumie też się nie zawiodłem, myślałem tak w ogóle ze opłaty za to konto będą wyższe, ale jednak nie jest tak źle. Wydaje mi się ze warto tylko trzeba uważać bo ja już pare razy an erodate traflem na jakieś durbe nastolatki chyba, które nie wiedzą czego chcą. Ale pewnie ogolnie na każdym portalu tego typu spotyka się takie parapety. W sumie w czasie tych randek poznałem nawet kilka fajnych lasek i wydaje mi się, ze przy odrobinie szczęścia można nawet poznac te jedyną. Nie jest źle jak dla mnie.