krem penilarge – jak stosować ??

Czy jest ktoś kto już kiedyś stosowal ten krem penilarge?? Zastanawiam się w jakiś sposób się używa tego kremu bo w sumie to jestem chętny żeby to sobie kupić.

Wasze komentarze:

  1. Ja stosuje tabletki, wiec za bardzo się tym nie interesowałem, ale jedno wiem. Ponoż ten krem musisz bardzo dokładnie wcierać bo tak to nic z tego nie będzie. Od samej góry do samego dołu penisa i to obficie. Mnie się wydaje, ze lepsze są te tabletki bo nie trzeba siętak z tym wszystkim bawić.

  2. Że dokładnie to prawda, ale smarujesz sobie dwa razy dziennie. Musi być trochę przerwy między jednym i drugim. Pamietaj żeby nie smarować jak masz zamiar się isc umyć bo tak zmarnujesz, na pewno wszystko się nie wchłonie przed kąpielą.

  3. Ja dwa razy dziennie stosuje ten krem i ogólnie jestem zadowolony. Bałem się ze będą jakies efekty uboczne, pieczenie czy wysypla, ale nic takiego nie ma.

  4. W sposóbie stosowania podają iż trzeba smarować pod napletekiem.. Czy tu chodzi o to że trzeba smarować wewnątrz napleteka? Odcinek który osłania żołądź?

Dodaj komentarz