jes-extender – cennik

0
jes-extender – cennik
Oceń

Mogę się od was doweidziec gdzie mogę znalexc jakies aktualny cennik jeśli chodzi o to urządzenie jes-extender? Dowiadywalem się już trochę o tym cudzie techiniki w internecie, ale jakoś nikt nie wypowiadał się za bardzo na temat ceny…jak ktoś wie to bęę wdzięczny za informacje.

3 odpowiedzi

0
jes-extender – cennik
Oceń

No po prostu musisz sobie wejść na strone producenta i tam masz wszystko napisane. Wpisz sobie adres do przeglądarki jesextender.pl i tam masz zakładke zamów teraz. Jak tam wejdzies to masz cennik tych urządzeń, bo są dwa do wyboru, w zależności od tego jakiego masz penisa, w sensie jaka długośc. Do tego oczywiście masz tam podane koszty wysyłki.

0
jes-extender – cennik
Oceń

Ja ci mogę od razu napisać, ze urządzenie będzie cie kosztowalo albo 579zł albo 799zł. Jaka jest rżnica? W samej konstrukcji to chyba żadna, ale chodzi o to, ze to tansze jest na penisa, który jest nie dliuzszy jak 17cm, a to droższe dla większych, ale nie dłuższych jak 24cm. Co do wysyłki to masz 10 przy przelewie i 15zł przy odbiorze, a jak chcesz wysłać poza granice polski to paczka kosztuje 30zł, chyba niezależnie od tego do jakiego kraju się to wysyła.

0
jes-extender – cennik
Oceń

Tak, co do wysyłki poza granice polski to faktycznie cena nie jest zależna od tego gdzie, po prostu 30zł za paczke i już po sprawie. Generalnie jednak uważaj na jedną rzecz bo pewnie pomyślisz sobie ze to dużo pieniędzy i trochę masz racje bo tani to ten jes-extender nie jest, ale w necie podobno można znaleźć tansze tylko problem taki ze to są podróbki. Mój kumpel sobie cos takiego kupil i podjarny zaczął stosować i okazało się ze dostał wysypke na penisie…masakra, chiński syf wykonany z marnego materiału także uważaj.