gdzie można kupić jes-extender ?

0
gdzie można kupić jes-extender ?
Oceń

Mam ogromną prośbę bo moż jest tutaj ktoś komu udało się kupić ten jes-extender co? Kurde no za cholerę nie mogę znalexc miejsca gdzie by sobie to można było kupic…jak ktoś ma jakies pomysły co do tego to będę wdzięczny za sugestie. Apteki już obskoczyłem z marnym efektem, nigdzie nawet nie wiedzieli o co mi chodzi…

2 odpowiedzi

0
gdzie można kupić jes-extender ?
Oceń

Szczerze ci powiem, ze nawet bym nie pomyslal ze to się da kupic w aptece…nie wiedizalbym nawet gdzie tego szukac, ale z tego co mnie wiadomo, to producent pisze na swojej stronie, ze nie sprzedaje tego w innych miejscach tylko wlasnie u siebie, czyli zamówienie jak chcesz to zloz sobie na strone jesextender.pl. Ja tam wlasnie kupowałem i fakt ze tanie to nie jest, ale chociaż tam kupujesz cos co na pewno jest oryginalne.

0
gdzie można kupić jes-extender ?
Oceń

Dokladnie, według mnie tez jedyne słuszne miejsce to ta strona producenta, a po sklepach to jeśli nawet cos znajdziesz to pewnie podróbki i lepiej się trzymać od tego z daleka, takie jest moje zdanie. To ma kontakt bezpośredni z twoim penisem, wiec nie wydaje mi się ze warto ryzykować ze jest byle co i jeszcze uczuli, obetrze albo cholera wie co. Jak kupisz u producenta to dostaje gwarancje bezpieczeństwa i z tego powodu według mnie jednak warto kupować wlasnie tam.