feromony pheromax 1 ml ??

Witajcie, ja tu pisze w sprawie feromonów bo już kilka osób poelcało mi te feromony pheromax. Teraz zastanawiam się tylko czy im zaufac i od razu kupic taki duzy flakon. Bo nie powiem trochę jest on drogi jak dla mnie, czyli kupić ten flakon co ma 1ml jako próbka, niecałe 4 dychy kosztuje?

Wasze komentarze:

  1. To już tak naprawdę twojadecyzja, musisz sam się nad tymz astanowic. Ja ci powiem ze nie kupowałem probek tylko od razu kupiłem pheromax, ale to dlatego ze wcześniej kupowałem feromony btb na stronie feromony.pl i byłem z nich zadowolony to liczyłem ze jak tamte były dobre z tej strony to inne tez i jak z tych pheromax faktycznie jestem zadowolony.

  2. Jak dla mnie to dobre feromony pod względem wlasnie jakości do ceny. Ta cena nie jest taka wysoka bo flakon ma 14ml i to starcza na wiele miesięcy, nawet jakbys się tym oblewał codziennie, a zazwyczaj to się stosuje przecież od przypadku do przypadku. Ta probka jest nieoplacalna, ale jak chcesz. Ja mam caly flakon i jestem zadowolony z efektów.

  3. Szczerze to początkowo myslalem ze z feromonami jest tak, ze one powodują ze laski same do mnie będą leciec, ale okazuje się ze nie jest tak i tu się trochę zawiodłem, ale tak ogolnie to spoko. Rozmowa się lepiej klei przy pheromaxie, laska się więcej uśmiecha, ale jak feromony przestana dzialac i ty się nie popiszesz to i tak jej nie wyrwiesz, to taka moja uwaga tylko. Ale ogolnie uczciwe feromony jak dla mnie i mogę polecić.

Dodaj komentarz