feromony – fakty i mity

0
feromony – fakty i mity
Oceń

Mam do was pytanie odnośnie feromonów. Jak są tutaj ludzie stosujący je,którzy czytali te setki komentarzy na niecie do dajcie znać co z tego jest faktem a co mitem. Chce mieć taki prawdziwy pogląd na te feromony bo już sam nie wiem czy warto to sobie kupować?

3 odpowiedzi

0
feromony – fakty i mity
Oceń

Jeśli chodzi o mity to jak dla mnie mitem jest to, ze ludzie pisza o tym co to laski same do nich biegną…nie wiem może jestem inny, ale tego nie zauwazylem. Co do faktów to na pewno u mnie jest tak, ze jak stosuje feromony to dziewczyny są do mnie pozytywniej nastawione, uśmiechają się rozwijają rozmowe, ale trzeba do nicg zagadc bo samo nic nie przychodzi.

0
feromony – fakty i mity
Oceń

Co do faktów to ja za to potwierdzam to o pewności siebie bo tego dużo jest w opisach feromonów wlasnie. Nie wiem czy to same feromony tak działają, czy to ze ma się swiadomosc tego ze się wylalo na siebie feromony i podświadomie rosnie pewność siebie, ale ogolnie to prawda, latwiej jest się do laski odzywać. Mitem jak dla mnie jest jednak to, ze feromony pozwalają szybko lasek wyrwac, nie wiem, mnie się to jakos nie udaje, aczkolwiek kumple faktycznie mowia ze im szybciej poszlo także sam już nie wiem.

0
feromony – fakty i mity
Oceń

Jaspecjalnie się nie dopatrzulem zadnych mitów, mogę jedynie powiedzieć tyle, ze mnie się nie podobają zapachy tych feromonów, wole kupować te bezzapachowe bo do nich normalnie można się dezodorantem wypsikac na przykład tez. Co do faktów to ja w pracy zauważam lepsze podejście kobiet do mnie, współpraca jest na takich ludzkich warunkach i ogolnie jest spoko.