feromony działają? opinie

0
feromony działają? opinie
Oceń

O tym ze feromony działają to na necie jest dosłownie kupa opinii i w sumie to może moje pytanie może wam się wydac głupie, ale dajcie znac ja to z nimi jest naprawdę. Chce poznac takie swieze opinie i nie kierujcie mnie proszę do innych. Archiwalnych odpowiedzi. Jak ktoś używa feromony to niech mi powie jak to wygląda dokładnie.

3 odpowiedzi

0
feromony działają? opinie
Oceń

Ja uważam tylko tyle, ze nie można się za bardzo napaklać na to, ze jakies cuda będą jak się zacznie stosować feromony. Z mojej strony wygląda to tak, ze laska sama do mnie raczej nie podchodzi. To nadal ja musze zrobić ten pierwszy krok, ale jak już agadam do ewidentnie większość lasek jest bardziej mną zainteresowana, słucha mnie, uśmiecha się, a nie od razu przenosi na ślepy tor. Tak jest u mnie.

0
feromony działają? opinie
Oceń

Feromony są spoko w życiu codzinnym jak się jest osoba nieśmiałą, a ja to do granic niemożliwości zmgama się z ta glupia niesmialoscia. Co jakas laska do mnie zagadnęła to ja od razu buras na ryju i koniec gadki…z feromonami mi jest latwiej, daly mi taka pewność siebie i laski chętniej mnie sluchaja, także ja jestem zadowolony z tego.

0
feromony działają? opinie
Oceń

Mnie się to tylko nie podoba jeśli chodzi o podryw. Jakos specjalnie nie zauwazylem żeby mi latwiej było kobiete zaciagnac do wyrka, na przykład na dyskotece, a już kilka razy probowalem. Co do samego kontaktu z kobietami to jednak jest wyraźnie lepiej. Tutaj nie mogę zlego słowa powiedzieć. Ogolnie nie jest tak zle, tylko ja po prostu spodziewałem się czegos więcej, może musze inne kupic feromony i tyle.