feromony chikara – opinie

Już kilku znajomych polecalo mi feromony chikara bo ja mam strasznie problemy z niesmialoscia i za nic nie mogę poznac jakiejś kobiety…mowia ze są niezle, a w necie faktycznie opinii trochę jest dobrych o tym, ale czy to prawda wszystko czy raczej ścmiena? Jak ktoś korzysta to niech da znać.

Wasze komentarze:

  1. Te feromony chikara, to według tego co mnie wiadomo, sa mieszanki kilku innych feromonów wiec faktycznie ta mieszanka powinna okazac się kozacka. Nie mam niestety porównania bo od razu do kupiłem wlasnie, ale zadowolony to jestem i w sumie nie mogę powiedzieć zlego słowa o tym.

  2. Nie są takie złe, co prawda ja się trochę ponakręcałem tymi opowiescami z reklam, ale nie działa to az tak ze baby leca do ciebie jak do jakiegoś macho Jednak jeśli zagadasz to potem idzie naprawdę dużo latwiej i dlatego mi się to podoba w sumie. Ta chikara jest niezla, to prawda.

  3. Ja się mogę doczepić tylko do ceny bo na rynku sa tansze feromony, ale ten faktycznie działa. Kiedys kupiłem cos innego to nie dość ze walilo to jeszcze w sumie praktycznie nie dzialalo. Tutaj jest dużo lepiej, alecena naprawdę moglaby być chociaż trochę nizsza, poniżej dwóch stówek.Ale tak generalnie to spoko sprawa.

Dodaj komentarz