feromony a nieśmiałość

0
feromony a nieśmiałość
Oceń

Słuchajcie, mam do wa takie jedno pytanko. Odkad tylko pamiętam to się zmagam z niesmialoscia, w sensie nie tyle do ludzi co do kobiet. Laski jakos tak z góry traktują mnie i dlatego od razu się spalam i trace ziemie…mysliscie ze feromony na niesmialosc do kobieta będą dobrym rozwiązaniem? Pomaga to w ogóle>

3 odpowiedzi

0
feromony a nieśmiałość
Oceń

Właśnie według mnie to feromony są dedykowane tego typu osobom no bo po co feromony gościom co i tak maja w okol siebie kupe kobiet…ja stosuje feromony od jakiegoś czasu bo tez jestem dość niesmialy i naprawdę jest mi dużo lartwiej dogadać się z kobieta, wiec ja uważam, ze to naprawę działa.

0
feromony a nieśmiałość
Oceń

Nie wiem jak to jest w przypadku tych miłosnych uniesien i ogolnie erotyvznego podejścia do feromonów, ale ja je stosuje jako taki perfum na codzien bo czasem to się nawet boje odezwac do ekspedientki w sklepie tak mnie niesmalosc zzrea, okropne to jest…jak stosuje feromony to idzie mi łatwiej, może to podświadomość działa, ze jestem tych wypachniony to będzie łatwiej, ale jednak lepiej mi się dogaduje z kobietami.

0
feromony a nieśmiałość
Oceń

Co do feromonów to początkowo miałem dość marne zdanie o nich, ale tez się w sumie przekonałem bo kupiłem na probe taki flakonik i ewidentnie jest mi łatwiej. Na niesmialosc jest dobre bo ja tez mam z tym duzy probem, a teraz jak cos powiem do laski to zazwyczaj ta zaregauje dość przyjemnie i latwiej jest pogadać dalej, nie powiem ze ze wszystkimi tak jest, ale ogolnie dużo lepiej.