erodate – ile to kosztuje ?

Czy ktoś będzie tak dobry i ppwiem mi ile trzeba płacić za korzystanie z tego serwisu erodate? Mam ochote na takie randki z seksem bez zobowiązań tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile to kosztuej, a jak serwis jest bardzo drogi to chyba nie będę się w to pchał.

Wasze komentarze:

  1. Generalnie to samo erodate jest bezpłatne. W takim sensie, że założenie konta i jego prowadzenie nie kosztuje. Podstawowe funkcje serwisu też są za darmo, ale jak chcesz naprawdę na poważnie poszukiwać lasek na tego typu randki to jednak warto kupić sobie konto vip, bo ono daje pełne funkcje serwisu, ale jak dla mnie to wcale nie jest takie drogie bo kosztuje koło 10zł.

  2. Konkretnie to sms-a trzeba wysłać i on kosztował chyba właśnie 9zł plus vat. Za to dostawałem konto vip na 10 dni, czyli ogólnie 30zł mi wychodziło za cały miesiąc. To, ze na 10 dni to w sumie dobrze dla mnie bo kasa niezbyt dużo, a nie korzystam z tego na co dzień. Co na plus to to, ze nie spotkałem się jeszcze z opłatami ukrytymi, ale za to minus to fakt, ze facetów jest dużo więcej niż kobiet na tym erodate, ale w sumie to domyślam się, ze tak jest pewnie wszędzie.

Dodaj komentarz