czy warto kupić jes-extender ?

0
czy warto kupić jes-extender ?
Oceń

Heja wszystkim. Mam nadzieje, ze są tutaj jacys panowie co użytkują sobie jes-extender? Dla mnie to jest sprawa trochę wstydliwa i nie potrafie podpytać się swoich znajomych czy może ktś stosuje dlatego kiruje swoje pytanie do was…Wiecie może czy warto kupić sobie ten jes-extender? Efekty działania naprawdę są konkretne i godne uwagi tych sporych pieniędzy?

3 odpowiedzi

0
czy warto kupić jes-extender ?
Oceń

Wedlug mnie warto to sobie kupic i ja naprawdę jestem z tego zadowolony. Mówie to w sumie z tego powodu, ze niestety, ale probowalem już roznego rodzaju tabletki, różne dziwne mascie i kremy, ale tak naprawdę wydalem kupe pieniędzy i nic kurde nie miałem z tego…Jes-extender w sumie działa bardzo powolnie, ale jednak są efekty to mogę nawet rok poczekać żeby penis był taki jak mi się marzy. Po 4 miesiacach stosowania już efekty mi się podobają, wiec mysle ze jest spoko.

0
czy warto kupić jes-extender ?
Oceń

Warto chyba kupic jeśli chcesz powiekszyc penisa naturalnie bo jakies tam opracje to zawsze niosa ze sobą jakieś tam ryzyko, a do tego kurde iperacja i tak będzie dużo drozsza niż kupienie tego cudeńka. Dziala wolno, to fakt ze na efekty się trochę czeka, ale jednak według mnie warto na spokojnie poczekać i mieć naturalnie powiększonego penisa. Co do stosowana w nocy to na stronie producenta jest nawet wyraźnie napisane, ze jak ktoś się dużo wierci to nie powinien stosować, dlatego nie masz co narzekać.

0
czy warto kupić jes-extender ?
Oceń

U mnie to jak się położe spać to praktycznie zawsze w tej samej pozycji się budze to zakładam to sobie na noc i nie mam większych problemw. Zawiodłem się wlasnie bo myslalem, ze szybciej widać efekty, ale jednak trzeba na nie poczekać. Z drugiej jedna strony jest naturalnie, nie boli, w sumie dyskretne to jest-extender, wiec ja mogę polecić.