czy feromony mają zapach ??

0
czy feromony mają zapach ??
Oceń

Orientujecie się czy feromony to w ogole mają jakiś zapach? Mam zamiar to sobie kupić przez neta, ale jeśli mają jakiś zapach to ciekza sprawa bo wolałbym powąchać zanim coś dla siebie wybiorę… Dajcie znać czy wiecie coś na ten temat.

3 odpowiedzi

0
czy feromony mają zapach ??
Oceń

Feromony same z siebie nie maja specjalnie zapachu, chyba nawet w ogole nie maja zapachu. To jakies związki chemiczne, które tam sa wydzielane gdzieś przez organizm i niejako się je czuje podświadomie, nie wie sieo tym, ale powiem ci ze ja zawsze kupowałem te zapachowe i specjalnie nie wiem czy można kupic takie bez zapachu…

0
czy feromony mają zapach ??
Oceń

Nie no norna,nie można kupic taie feromony, które nie maja zapachu. One sa ponoć zrobione w taki sposób, ze można swobodnie stosować je razem ze swoimi perfumami, czyli mieć feromony i pachniec tak jak się lubi. Ja wlasnie takie kupuje, sa trochę droższe, przynajmniej te co ja kupuje, ale według mnie działają.

0
czy feromony mają zapach ??
Oceń

Tak, można kupic tez bez zapachu i ja to nawet je polecam tak ogolnie bo kilka razy kupowałem wlasnie zapachowe to ten zapach był taki powiem szczerze mało sympatyczny. Wedlug mnie zapach mogl psuc całe działanie feromonów bo odstraszal,. Ale to w sumie zależy pewnioe od tego jaki się ma gust. W każdym badx razie można kupic takie feromony co nie maja zapach.