climax control – sklep

0
climax control – sklep
Oceń

Czy są jakieś sklepy, oprócz tego sklepu producenta, gdzie można sobie kupić climax control? Nie będę tu ściemniał ze chodzi mi o koszta, u producenta jest trochę drogo jak na moje możliwości i zastanawiam się czy nie da się tego może trochę taniej kupic? Wiecie coś na ten temat?

3 odpowiedzi

0
climax control – sklep
Oceń

Niestety ja nie wiem, ale tez szczególnie nie szukałem. Tak generalnie to od razu wszedłem na strone producenta i po prostu tam kupiłem. Cena nie jest taka wysoka według mnie bo możesz sobie kupic z góry taki pakiet na pół roku to zapłacisz tylko za 3 opakowania wiec według mnie się oplaca.

0
climax control – sklep
Oceń

Wiesz co, kiedyś widziałem gdzies na necie inne oferty, ale wszystkie były jakos tak dziwnie tanie, nie wiem, dla mnie to było podejrzane, jedno do tego miało chyba trochę inne opakowanie. Czytalem kiedyś o tym ze leki są podrabiane i lecą na neta to wole nie ryzykować. Climaxcontrol.pl daje w sumie pewność, ze kupujesz oryginal, ale jak tam chcesz.

0
climax control – sklep
Oceń

Ja wiem tylko tyle, ze nie ma tego w aptekach. Kiedys trochę tego szukalme i nigdzie nie znalazłem, a potem na stronie przeczytałem gdzies ze oni to sprzedają tylko u siebie na witrynie. Wynika wiec z tego, ze jak znajdziesz gdzies indziej to może być podróbka. Nie wiem w sumie bo i tak kupiłem w końcu u tego producenta.