climax control – ile trwa kuracja ?

Już od jakiegoś czasu moaj narzeczona strasznie mnie molestuje o to, zebym sobie kupil ten climax control bo ponoc po tym jest sztywniejszy i sam seks trwa dłużej.\Zastanawiam się teraz tylko ile trwa taka kuracha tym bo widziałem ze cena tego jest taka trochę wysoka, koło 150 zeta chyba?

Wasze komentarze:

  1. Wiesz co, generalnie to u mnie pierwsze efekty pojawily się już chyba 5 dnia od ropozczecia łykania tego. Niestety nie wiem ile trwa pelna kuracha, ja biore teraz drugi miesiąc. Wiem tylko tyle, ze jeśli chodzi o erekcje to na to chyba jeszcze nie ma skutecznego leku i wydaje mi się ze jak to odstawisz to erekcja tez zginie.

  2. Nie no ogolnie producent zaleca minimum 4 miechy brac, ale jeśli tak chcesz to nie oplaca się kupować 4 opakowan. Kupujesz wtedy tam na stronie 6 sztuk bo zapłacisz i tak za 3 tylko, a wiec będziesz lkykac przez pol roku. Ale generalnie faktycznie tak jest, ze opo jakims czasie jak odstawisz to efekty zaczna ginac,

  3. Ja ci powiem, ze bralem przez 4 miesiace dzień w dzień, a teraz robie tak, ze łykam sobie jedna tabletke tylko przed samym seksem, tak z pol godzinki wcześniej. Powiem ci ze nawet to działa, a wychodzi taniej. Wydaje mi się ze dzięki temu efekty sa dluzej widoczne bo stężenie się utrzymuje jakies tam ciale w organizmie.

Dodaj komentarz