cena maxatin

0
cena maxatin
Oceń

Kobieta mnie tu w domu molestuje zebym sobie kupił ten maxatin bo podobno jest koleżanki się chwala, ze ich faceci to biorą i jest gitara po tym…ile to w ogóle kosztuje bo chyba będę musiał się zdecydować, nie daje mi spokoju no? J

3 odpowiedzi

0
cena maxatin
Oceń

Cena jest tak naprawdę zależnaod tego ile opakować kupisz na raz. Można kupić jedno, dwa lub trzy za jednym zamachem, w sensie w pakietach. Co do pakietów to niestety nie pamiętam, ale jedno opakowanie kosztowało na pewno 139 zeta. To jest na 1 miesiąc używania, 60 tabletek dostajesz w paczce.

0
cena maxatin
Oceń

Na maxatin.pl ten największy pakiet, czyli na 3 miesiące kosztuje 327zł, więc wychodzi trochę taniej niż jak się kupuje pojedyncze opakowanie z tymi tabletkami. Do tego musisz jeszcze doliczyć 2 dychy wysyłki bo nie slyszalem żeby to można było kupic w takim sklepie stacjonarnym.

0
cena maxatin
Oceń

Dokładnie, 327zł to dobra cena i wydaje mi się, ze nie ma co szukać taniej na innych stronach poza samym producentem. Tego typu rzeczy jak tanie to mogą być podróby, a przecież według mnie na swoim zdrowiu to się nie powinno oszczedzac. Ja kupiłem na mataxin.pl i jestem zadowolony.