apteka a maxatin

Dziewczyna namówiła mnie zebym sobie kupił maxatin bo wyczytała, że wytrysk jest po tym bardzo obfity. Problem polega jednak na tym, że byłem w kilku aptekach i nie mogę tego tam znaleźć…gdzie to można kupić, bezpiecznie oczywiście, czyli oryginalny produkt?

Wasze komentarze:

  1. Generalnie wydaje mi się, że w aptekach to tego po prostu nie ma i tyle. Nie szukałem nigdy, ale wiem od paru osób, że też tak chceli kupić i nigdzie nie znaleźli. Wejdz sobie na strone maxatin.pl, ta strona należy do producenta i można bez obaw sobie tam to właśnie kupić.

  2. Kiedys się tez naszukałem po aptekach, ale nigdzie tego nie znalazłem. Na necie boje się kupować tego typu srodków bo mogą być jakieś podróbki i krzywdę mi zrobić, maxatin.pl wydaje się być jednak faktycznie bezpieczna skoro należy do producenta i tam to kupiłem.

  3. Mnie ta strona producenta martwi tylko dlatego, że nie ma tam nigdzie do nich kontaktu. Troche to jest dziwne, nie powiem, ale ostatecznie kupiłem sobie maxatin tam i jestem zadowolony. Jak kupisz 3 opakowania to się oplaca bo oszczędzasz jakieś 60zł ogólnie.

Dodaj komentarz